Witold Zieliński

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online
Poznań (Cały +3)
Suchy Las
Murowana Goślina
Oborniki
Pobiedziska
Gniezno
Września
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Mechanika15 - 120 / 60 min

Witold Zieliński

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/513 opinii

Opis ogłoszenia

Matematyka, Fizyka,
dziedziny pokrewne (mechanika, elektrotechnika, statystyka ekonometria, metody operacyjne, ekonomia matematyczna itp.).
Korepetycje, konsultacje, kursy przygotowawcze.
Masz kłopoty z tymi dziedzinami, masz zdawać egzamin, może interesują Cię te dziedziny i chcesz dowiedzieć się więcej ? zgłoś się do mnie.
Jestem magistrem, 20 letnim doświadczeniem dydaktycznym w nauczaniu matematyki i fizyki. W korepetycjach najważniejsze dla mnie jest, abyś dobrze rozumiał to, czego się uczysz.
Może także Twoi koledzy mają ten sam problem. Przyjdźcie razem, zapłacicie dużo mniej.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Witold Zieliński
Os. Wl. Lokietka
61-616 Poznan
NIP: 9720887409

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2021

Bardzo polecam Pana Witolda. Uratował mnie przed kursem poprawkowym z Analizy Matematycznej 2. Pan Witold ma dar do przekazywania wiedzy, skupia się nie tylko na nauczeniu ślepo regułek i definicji ale także, na tym by wiedzieć co skąd się bierze i dlaczego jest tak a nie inaczej. Jeśli masz problem to Pan Witold go pomoże Ci rozwiązać.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2020

Przygodę z matematyką na studiach rozpoczynałem po podstawowej maturze z matematyki i dzięki Panu Witoldowi bez problemów przebrnąłem przez wszystkie zagadnienia tego wymagającego przedmiotu. Od logiki aż po całki. Polecam z całego serca, bardzo dokładny i opanowany człowiek. A co najważniejsze- z ogromną wiedzą!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2019

Bardzo polecam Pana Witolda, posiada on obszerną wiedzę z przedmiotu statystyka, umie wytłumaczyć skomplikowane zagadnienia w prosty i przejrzysty sposób, dzięki jego pomocy udało się zdać egzamin.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2017

Pan Witold bardzo mi pomógł zrozumieć materiał związany z wektorami, przekształceniami liniowymi, macierzami i statystyką. Polecam!

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2017

Mój syn miał spore problemy z matematyki. Już po pierwszym spotkaniu z Panem Witoldem były pierwsze efekty. To bardzo cierpliwy i dokładny nauczyciel. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pełen profesjonalizm. Polecam Państwu.

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2016

Statystyka zaliczona ! Polecam Pana Witolda ! Bardzo cierpliwy i ma bardzo porządna wiedzę ) Polecam !

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2016

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji :) Pan Witold Zieliński to bardzo dobry nauczyciel i przede wszystkim cierpliwy . Jestem pewna, że egzamin z fizyki pójdzie dobrze :) Polecam wszystkim !

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2015

Zawdzięczam Panu Zielińskiemu zaliczenie roku z fizyki, bez jego pomocy wątpię, żeby mi się to udało. Bardzo miły, wyrozumiały, potrafi wytłumaczyć nawet trudny temat na przykładach, a nie tylko teoretycznie, jak co niektórzy. Polecam w 100%! :)

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
23 lutego 2015

Uwazam, ze jezeli ktos mial wiele korepetycji to jest to osoba delikatnie mowiac d.....m. Dlatego Ernesta opinie uwazam za niewlasciwa na tym forum.

avatar
Ernest
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
26 stycznia 2015

Pan Witold niestety nie potrafił wytłumaczyć mi działania zasad ekonometrycznych. Natomiast bardzo porządnie czytał zrobiony przeze mnie wcześniej plik. Jedyne czego się nauczyłem to to jaki jest wzór Torquista , gdyż to było zawarte w książkach Pana Witolda. Chciałbym również wspomnieć,że Pan Witold uczył się na moich zajęciach,a nie był do nich wcześniej przygotowany. Zdecydowanie najgorsze korepetycje jakie w życiu miałem,a miałem wiele.

Mat-fiz

Innym pomogłem i te, czasami, bardzo skutecznie. Ale oni, chociaż, wiedzieli, czego chcą.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2014

Dzięki Panu Zielińskiemu byłem w stanie zdać egzamin poprawkowy z fizyki. Pan bardzo pomocny, cierpliwy i miły. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2013

bardzo dobry nauczyciel, polecam

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2012

Pan Witold Zieliński przez kilka lat udzielał mi korepetycji z matematyki. Wcześniej także pomagał mojemu bratu, który skończył z wynikiem bardzo dobrym Politechnikę. Dzięki korepetycjom wiele zyskałam i zdałam wiele egzaminów, z maturą włącznie. Pan Zieliński pomógł mi także na pierwszym roku studiów. Jako korepetytor p. Witold jest bardzo kompetentny, potrafi wytłumaczyć trudne zagadnienia a przede wszystkim ma wielka cierpliwość i zrozumienie dla swoich uczniów.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.